על התערוכה לעמוד הבית המחלקות לצילום, ניו מדיה ומוזיקה חדשה: אביב שטרן אהרון דויטש אלי מקס קישקה אלמוג גז הגר אוידה זהר קוואהרדה חן כהן חנן בר אסולין ילי רייכרט יעקב טולסטוי נדב אריאל נדיה שובלוב עידו כהן עינב וייסמן קרן רוזנברג שחם רתם חורש רם שירה חרש
המסלול לפוטותרפיה
לאתר מוסררה

לעמוד הבית

   
 Nadia ShuvalOv | נדיה שובלוב ≡ 
   
צילומים

 
לחץ להגדלת התמונה
נולדתי בברית המועצות, חייתי במקומות שונים בארץ והיום אני חיה באשדוד.

תמיד טיילתי וצילמתי במקומות שבהם גרתי – נגבה, אשקלון, אשדוד. דרך הצילום למדתי להכיר את המקומות שחייתי בהם ואת התרבות הישראלית. תחילה צילמתי את העיר הרדומה והריקה . גם כשצילמתי את הים היה זה בחורף כשהוא שקט ועזוב.

בזמן האחרון אני מתעניינת באנשים שחיים סביבי. אבל מאחר שאני לא מצלמת אנשים בדרך כלל, אני מצלמת דיוקנאות שלהם דרך צילום חפצים, בתים וחצרות שבהם הם מתגוררים.

חצר היא מרחב פרטי, אישי וציבורי בו-זמנית. היא שייכת למישהו אבל באותו זמן גלויה גם למבטם של אחרים. היא כמו בגדים שלובשים כדי להתבלט ולהיות שונים מאחרים. החצר- היא מקום למפגש אישי וחברתי ודרך המחקר הצילומי שעשיתי, היא הופכת להיות פורטרט מאפיין של החברה שאני חיה בתוכה. המבט שלי כצלמת קצת מרוחק כי הגעתי ממקום אחר עם תרבות אחרת. אני חווה את זה כמעט מבחוץ כי איני מרגישה שזה המקום והבית שלי. אני רוצה לחקור, להבין את החברה הישראלית , ולהבין מה מושך אותי בה, מה הורס ומה דוחה אותי. אני לומדת דרך הצילום להשוות בין שני העולמות שלי, למצוא את המקום שלי פה.

     
 
לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה      
לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה    
לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה    
 
 
     

רחוב הע"ח 9, ת.ד. 32356, ירושלים, 91323
טלפון: 02-6286519 אימייל: maya@musrara-gallery.org.il פקס: 02-6264479
זכויות יוצרים © 2011 מוסררה - בית ספר לאמנות . כל הזכויות שמורות .


לאתר מוסררה | מוסררה בפייסבוק | עיצוב - חיה שפר