על התערוכה לעמוד הבית המחלקות לצילום, ניו מדיה ומוזיקה חדשה: אביב שטרן אהרון דויטש אלי מקס קישקה אלמוג גז הגר אוידה זהר קוואהרדה חן כהן חנן בר אסולין ילי רייכרט יעקב טולסטוי נדב אריאל נדיה שובלוב עידו כהן עינב וייסמן קרן רוזנברג שחם רתם חורש רם שירה חרש
המסלול לפוטותרפיה
לאתר מוסררה

לעמוד הבית

   
 Nadav Ariel | נדב אריאל ≡ 
   
צילומים

 
לחץ להגדלת התמונה
תהליך הצילום שלי מתכתב עם מסורת הצילום: אני מצלם ב-Film שחור לבן בפורמט גדול, כדי לחשוף את כל החלקים הנראים של המצולם ודרכם לשקף רבדים עמוקים יותר. המרחב הצילומי בו ממוקמות הדמויות, משתרע על פני מקומות רבים בארץ אליהם אני נוסע עם המצולמים.

בבחירת האנשים, אני מעלה שאלה - האם אני פועל מתוך עצמי או שאני מנכס לעצמי הביטוס אחר? האם אני בוחר את המצולמים מתוך הרקע האישי שלי או מתוך הדחף להיות כמו המצולמים ולהשתקף דרכם ? אף אחת מהדמויות בעצם לא מתנהגת במציאות כפי שהיא באה לידי ביטוי מול המצלמה שלי. הדמויות האלה עם ההביטוס שלהן הן פרי דמיוני. אני מצלם אותן באופן סובייקטיבי- לא כפי שהן אלא כפי שאני רואה אותן.

המבט שאני מבקש מהדמות להפנות אל המצלמה, גורם לי להפנות אותו כלפי עצמי, אך גם מעלה שאלות רחבות יותר לגבי שייכות, מקום, ישראליות וזהות. בין המצולמים שלי ישראלים ואנשים מרחבי העולם.

     
 
לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה      
לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה  
 
 
     

רחוב הע"ח 9, ת.ד. 32356, ירושלים, 91323
טלפון: 02-6286519 אימייל: maya@musrara-gallery.org.il פקס: 02-6264479
זכויות יוצרים © 2011 מוסררה - בית ספר לאמנות . כל הזכויות שמורות .


לאתר מוסררה | מוסררה בפייסבוק | עיצוב - חיה שפר