על התערוכה לעמוד הבית המחלקות לצילום, ניו מדיה ומוזיקה חדשה: אביב שטרן אהרון דויטש אלי מקס קישקה אלמוג גז הגר אוידה זהר קוואהרדה חן כהן חנן בר אסולין ילי רייכרט יעקב טולסטוי נדב אריאל נדיה שובלוב עידו כהן עינב וייסמן קרן רוזנברג שחם רתם חורש רם שירה חרש
המסלול לפוטותרפיה
לאתר מוסררה

לעמוד הבית

   
 Almog Gez | אלמוג גז ≡ 
   
נציבי מלח
הצבת חלל

 


העיסוק שלי בזיכרון, בנוסטלגיה ובכמיהה לדברים שתמו, מחזיר אותי אל סיטואציות יומיומיות ומשמעותיות בילדותי אותן אני מביימת מחדש, מכוונת לרגעים פשוטים ומכריעים בתוך חיי משפחה. אני מצלמת את עצמי בקרב בני משפחתי בסיטואציות מינוריות הנמתחות על פני זמן ממושך, מביימת אותנו כאנשים בוגרים במשחקי תפקידים ומעלה שאלות לגבי גבולות במשפחה . תוך כדי התעסקות בפרטי ובאישי, אני מדברת על רגעים שאולי נחרתו באופן דומה בזיכרונם של אנשים אחרים ובעבר שנחווה אצל בני דורי. בעבודותיי מתקיימים אזכורים לתרבות "ארץ ישראל הישנה והטובה", ארץ הולכת ונעלמת. אני מצמצמת זיכרונות לדימוי יחיד - לסמל, לקפסולה של זיכרון פרטי שהוא גם ציבורי ומדיני.

בעברי הייתי אדם שורשי ומשפחתי והשתניתי במעבר מילדות לבגרות. מתוך ההבנה הזו יצאתי לצלם. בתהליך עבודתי נמחקו זיכרונות לא נעימים והזיכרונות החיוביים התערבבו זה בזה ויצרו עבר אחר המתקיים בהווה חדש איתו נוח לי יותר .

     
 
לחץ להגדלת התמונה לחץ להגדלת התמונה      
 
 
     

רחוב הע"ח 9, ת.ד. 32356, ירושלים, 91323
טלפון: 02-6286519 אימייל: maya@musrara-gallery.org.il פקס: 02-6264479
זכויות יוצרים © 2011 מוסררה - בית ספר לאמנות . כל הזכויות שמורות .


לאתר מוסררה | מוסררה בפייסבוק | עיצוב - חיה שפר