על התערוכה לעמוד הבית המחלקות לצילום, ניו מדיה ומוזיקה חדשה: אביב שטרן אהרון דויטש אלי מקס קישקה אלמוג גז הגר אוידה זהר קוואהרדה חן כהן חנן בר אסולין ילי רייכרט יעקב טולסטוי נדב אריאל נדיה שובלוב עידו כהן עינב וייסמן קרן רוזנברג שחם רתם חורש רם שירה חרש
המסלול לפוטותרפיה
לאתר מוסררה

לעמוד הבית

   
  המסלול לפוטותרפיה ≡ 
   
ביום שני 29.7 בשעה 17:30 יתקיים שיח על עבודות הצילום במתחם הפוטותרפיה.

 
לחץ להגדלת התמונה
אודליה משולם
העבודה צולמה במהלך השנה השנייה והשלישית ללימודי בתכנית לפוטותרפיה. הצילומים נעשו במרכז לבריאות הנפש אברבנאל וסביבתו, אליו אני מגיעה פעמיים עד שלוש בשבוע במסגרת הפרקטיקום. המפגש עם המוסד הוא גם מפגש עם הצללים הפרטיים.

 
לחץ להגדלת התמונה
הדה לאונר מלל
העבודות צולמו במנזר בית ג'אמל Monastère Notre- Dame de l'Assomption.

 
לחץ להגדלת התמונה
טל מור
העבודה צולמה במהלך השנה האחרונה, ברחבי הארץ.
היא עוסקת במסע של גילויים עצמיים ליחסים האמביוולנטיים שלי עם עולם החי: קרבה וריחוק כמו גם אהבה ודחייה.
העבודה שואלת שאלות על המצב הקיים, על התסכול מחוסר היכולת לשנות ועל הדרך בה האנושות נוהגת בבעלי החיים. מה נותר מהם לאחר התערבות האדם?

 
לחץ להגדלת התמונה
יפעת מרקוס
העבודה מדברת על ניסיון להתנתק מהעבר, אשר בו נאלצתי להתמודד עם כאוס ומשברים לא פשוטים, וחיבור אל ההווה שמלא ביופי והתחלות טובות - נישואין, בניית זוגיות, הריון ראשון. הניסיון הוא לבנות את היציבות שלי וליהנות מהטוב מבלי להתנצל על כך או לפחד שזה ייגמר.

 
לחץ להגדלת התמונה
לילך צבי
מאחורי חיים צבעוניים ומלאים מלווה אותי שתיקה סביב נושא ההתמודדות עם המוות במשפחתי. המצלמה ואני מאחוריה, מביאה לידי ביטוי את צבעי החיים, צל השתיקה והמבט המפויס שלי אל שניהם.
 
לחץ להגדלת התמונה
מור לב ארי
התנהגות אופיינית לסובל מהפרעת אישיות גבולית היא תפישה הכרוכה בקושי בכל הנוגע לקטלוגם של סיטואציות ואנשים בתחומי הביניים שבין שחור ולבן.

 
לחץ להגדלת התמונה
מיכל וסרמן

העבודה צולמה בפניימית עלומים ומתארת את החלל שהפנימייה מנסה למלא עבור הילדים הגרים בה. במקביל זהו אותו ריק שאני ממלאה בעקבות מוות אבי .
חללים קרים ועקרים שאין בהם חום, או בית, או תחושת שייכות. 

 
לחץ להגדלת התמונה
ענבל זנגלביץ
בפרויקט אני בוחנת קשרים בתוך המשפחה בעקבות הפיכתי לאימא השנה, כיצד ההיריון והלידה משפיעים על הזוגיות ועל הקשר שלי ושל אימא שלי. בנוסף שאלה מרכזית שאני בוחנת היא איזו מן אימא אני אהיה וכיצד אני מושפעת מהאמהות של אימא שלי. הפרויקט צולם בווידיאו כאשר המוטיב החוזר הוא חוט צמר שדרכו אני בוחנת את הקשרים השונים ביני ובין אמי, ביני ובין בעלי וביני ובין ביתי. החוט כמטאפורה לחבל הטבור להיקשרות שהוא יוצר ומצד שני למורכבות הניתוק ממנו.
     
   
 
 
     

רחוב הע"ח 9, ת.ד. 32356, ירושלים, 91323
טלפון: 02-6286519 אימייל: maya@musrara-gallery.org.il פקס: 02-6264479
זכויות יוצרים © 2011 מוסררה - בית ספר לאמנות . כל הזכויות שמורות .


לאתר מוסררה | מוסררה בפייסבוק | עיצוב - חיה שפר