אסיף קאופמן

أسيف كاوفمان Asif Kaufmann
050-9144784 | | |
Play
previous arrow
next arrow
Slider
Asif-Kaufmann-thumb

איןאנדאאוט טלמרקטינג

מיצב

אין אנד אאוט (או אינאוט כמו שמכנים אותו העובדים) הוא משרד מכירות המתמחה בשחרור פריטים וסחורה תקועה במכס.

במשרד עובדים כ-15 עובדים מאז נפתח ב-2001 ע"י גדעון בן אברהם. בכל יום בשבוע נכנסים העובדים שלא התחלפו מאז הוקמה החברה (מלבד רינה ז"ל) למשרד, מטלפנים ללקוחות ויבואנים, מדברים עם פקידי המכס, שמים את העין על המכולה האבודה הבאה או על מוצר חדש בשוק. לרוב, יום היבוא בנמל אשדוד הוא רביעי, לכן ביום זה צוות חיזוק בדמותם של אלכס וניצה מגיע למשמרת תגבור. מלבד יום רביעי לא מתחוללים שינויים של ממש במשרד ובסדר העבודה.

יום אחד נשאר גדעון המנכ"ל לכמה שעות עבודה נוספות בעקבות פרסום מכרז של נמל חיפה העוסק בפינוי סחורה שנשכחה. גדעון שהיה ידוע שהוא משיג מה שהוא רוצה ישב וכתב הצעה אל תוך הלילה. היה זה ליל חמישי ובסביבות השעה חצות רצה גדעון לצאת לשירותים ובכלל להתאוורר קצת (למרות שהפסיק לעשן אהב לצאת להפסקות קצרות באוויר הפתוח של
אזור התעשיה).

משניסה לפתוח את הדלת ולצאת הבין גדעון שהוא נעול במשרד. אורן, שכנראה יש לו תיק דומה לקח בטעות את תיקו של גדעון ונסע ישר לנתב"ג מהמשרד לסופש ביוון. המזכירה טלי לא שמה לב שיש עוד מישהו בעבודה ונעלה את המשרד. לגדעון לא היו מספרי טלפון של מישהו שיכול לעזור או קו טלפון עובד ולא אינטרנט מכיוון שבאותם הימים של המודם האינטרנטי המחייג, המזכירה הייתה מנתקת את הקו לפני יציאתה ולגדעון לא הייתה גישה לחברו מחדש. בפעם הבאה שיגיע מישהו עם מפתח תהיה רק ביום ראשון הבא. גדעון למעשה היה תקוע במשרדו למשך כמעט שלושה ימים שלמים ללא שירותים וללא אוכל (אמנם המטבח היה בתוך חדר העבודה אך ע"פי החלטה משותפת שהתבססה על ריחות שמקורם במקרר החליטו העובדים להציב את המקרר ליד דלפק המזכירה).

ביום א' בשעה שמונה בבוקר הגיעה טלי המזכירה ושאר העובדים וכך הם מצאו את המשרד. ואת גדעון (עליו השלום?) לא מצאו.

נולד וגדל בנחלאות. הוא לא דתל"ש לשעבר ולא מזרחי בינתיים. החל ליצור אמנות כשהבין שזה אפשרי ושבעזרת אמנות אפשר להסביר הרבה דברים שלא מצליחים להיות מוסברים במילים. בשנתיים האחרונות  הציג במספר תערוכות תוך שימוש במגוון מדיומים (ציור, מיצב ווידאו). אסיף נהנה. אסיף ממשיך לפעול וליצור למרות שאסיף תמיד שואל את עצמו למה.

Top