אושר בן יהודה

أوشر بين يهودا Osher Ben Yehuda
052-6556583 | | | | |
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider

שדה תעופה

מיצב פרפומנס חי

טונלה, זמרת בת 24, כותבת ומלחינה את שיריה, מעצבת את בגדיה, ומופיעה יחד עם מפיקה המוזיקלי, גילי, בפני קהלים מגוונים עם המופע "קורוזיה", אותו יצרו יחדיו. בשיריה היא מעלה בין היתר, סוגיות הקשורות בעידן הטכנולוגי, מגדר, הערכה עצמית, ויחסים שבינו לבינה. סגנונה המוזיקלי הוא פופי, עם נגיעות אלקטרוניות, מזרחיות ומערביות. במופע שלה, היא חושפת בפני הקהל את נקודת המבט שלה על נושאים ספציפיים בעולם כגון יום השבת, חמצן ואלוהים, ומנהלת קשר עירני עם ההווה ואנרגיית הקהל.

טונלה מתחזקת עמוד פייסבוק, ודף אינסטגרם, בו היא מעלה הגיגים, סיקורי פעילות, וסרטונים אישיים.

ההקפדה שלה, ללבוש בהופעות תלבושות פרי דמיונה ויצירתה, נובעת מסגנונה הצבעוני והקאמפי, ומאג'נדה שלא נכנעת לתכתיבי אופנה והגדרות גוף מקובלות. ההמראות בשדה התעופה של טונלה, הן למחוזות השירה, הפואטיקה והמוסיקה, האופנה והעיצוב, הפרפורמנס, המחול והתנועה. טונלה היא המגע האנושי ותקשורת המונים, ויותר מהכל הביטוי וההחצנה של הדחפים הפנימיים של היוצרת אשר עומדת מאחורי דמותה של טונלה – אושר בן יהודה.

אני אושר, בת 28, מקרית טבעון. נולדתי בת, אחרי שלושה בנים מוצלחים, להורים היפים עצמאיים.
למדתי תיאטרון ומפוחית והופעתי במחזות זמר מקומיים, אחרי הצבא למדתי איפור, עיצוב תפאורה ותלבושות, ריקודי בטן, ואמנות רב תחומית. לא את כל הלימודים סיימתי, ומכל אחד מהם נוסף לי אלמנט משמעותי לפיתוח הפוקימון, ומציאת כיוון הפעולה שנכון לי. בחירת השדה שלי. שדה התעופה שלי.

Top