הרשמה לניוזלטר

נגישות

בית ספר מוסררה פותח את שעריו ומזמין אתכם לקחת חלק בחוויה אמנותית עשירה המתרחשת בלב ירושלים. היחידה ללימודי חוץ של בית הספר מציעה מגוון אפשרויות להעמקה והעשרה אמנותית לכל אחד ואחת ובכל גיל!

במהלך השנה מתקיימים קורסים בסיסיים ומתקדמים בתחומי הצילום, אמנות, מוזיקה ואמנות מדיה-חדשה. הקורסים מיועדים לאלה המעוניינים להעשיר עצמם בלימודי אמנות ולעורר אצלם תחומי עניין חדשים או מחודשים, לאלה המעוניינים לבדוק את תחומי האמנות לפני הפניה ללימודים גבוהים, ולעוסקים באמנות אשר מבקשים להתמחות, להיחשף לתכנים חדשים ולהעמיק את יכולת הבעתם.

ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ט - סמסטר ב' נפתחה!

לפרטים והרשמה: 02-6286519, שלוחה 102, או במייל natalyal@musrara.co.il, ימים א'-ה' בין השעות 9:00-17:00

65

יסודות הצילום הדיגיטלי
הקורס מיועד למי שמעוניין להכיר את עקרונות הצילום הדיגיטלי על שלל היביטו. משלב הצילום ועד עיבוד התמונה וגימורה. הקורס כולל סיורי צילום, הכרת עבודות של צלמים פעילים ושימוש בסיסי בתוכנת פוטושופ.
למידע נוסף - https://www.musrara.co.il/58

עריכת וידאו
במהלך הקורס ילמדו התלמידים את יסודות הפקת הוידאו הדיגיטלית וירכשו מיומנות בתוכנת העריכה. השיעורים ישלבו הרצאות פרונטליות, דיונים, צפייה במגוון יצירות, תרגול מעשי והגשת עבודות.

Ableton Live
במובנים רבים ניתן להגיד שהתוכנה אבלטון לייב שינתה מן היסוד את היכולות של מוזיקאים עצמאיים להפוך את המחשב לכלי נגינה בעל יכולות כמעט אין סופיות. במהלך קורס המבוא נלמד להכיר את יסודות העבודה עם התוכנה הפופולארית בעולם ליצירה מוזיקאלית.

אילוסטרייטור ופוטושופ
בקורס נלמד את התוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ המשמשים ליצירת תוכן דיגיטלי כגון מודעות, פרסומים, הזמנות, באנרים וכו'. הקורס מיועד לאנשי שיווק, ניו מדיה, עורכי תוכן, בעלי עסקים שמחזיקים אתרים או דפים ברשתות חברתיות, ולכל מי שמעוניין לרכוש כלים יסודיים בעיצוב גרפי.
למידע נוסף - https://www.musrara.co.il/digipho

לטפל באלבום המשפחה – סדנת פוטותרפיה
לרובנו טמון בפינה נידחת אחת של הנפש, חשק, או פרויקט, או חוב ישן ביחס לאוסף תמונות מסויימות, תמונות של ההורים והסבים המונחות באיזו קופסת נעליים, תמונות מאיזה טיול או אירוע, שאף פעם לא עובדו לאלבום או ליצירה, ושמחכות לרעיון, לאיבוד, לאנרגיה לפעמים, ושרק בתנאי או במחיר זה יהפכו לנכס אישי או משפחתי. תמונות אלה, לפעמים ארגנטיות מזמנים עברו, או דיגיטליות, מחפשות את המדיום דרכו הן יספרו סיפור.
בקורס תיפגש קבוצה שתיפגש באופן קבוע ותאפשר היכרות בין המשתתפים, עידוד ותמיכה בין אישית, ביחד עם זמן מוקדש לעשייה עצמה, לקראת הפיכת חומר הגלם למוצר, שיוכל להיות מוצג למשתתפי הקבוצה בהתחלה, ולציבור אחר בהמשך.
 
 
  • חממת הבוגרים של מוסררה מזמינה אתכם לסדנת שיווק ממוקדת פייסבוק.מטרת הסדנה היא לתת כלים, טיפים ויסודות לשימוש נכון בפייסבוק, ולהכיר את מערכת הפרסום המתקדמת של הרשת החברתית.הסדנה תתקיים ביום שלי...
  • סיור ושיח בשלוש הגלריות של ביה"ס מוסררה, בעקבות התערוכה פוטופואטיקה, בהשתתפות אוצרות, חוקרות, אמניות ומשוררות.הסיור יתחיל בשעה 19:00 בגלריה החברתית (בית קנדה, רח' שבטי ישראל 22, קומה 3) וימשיך לגלריה...
  • חושבים ללמוד אמנות? מתלבטים לגבי שנה הבאה? הצטרפו לסדנה חד פעמית יחד עם הסטודנטים של מוסררה ותקבלו טעימה מאווירת הלימודים בבית הספר!אנו מזמינים אתכם לסדנת רישום והקרנת וידאו, בהנחיית איילה ...
  • בית ספר מוסררה פותח את שעריו ומזמין אתכם לקחת חלק בחוויה אמנותית עשירה המתרחשת בלב ירושלים. היחידה ללימודי חוץ של בית הספר מציעה מגוון אפשרויות להעמקה והעשרה אמנותית לכל אחד ואחת ובכל גיל!במהל...
  • המחלקה לפוטותרפיה במוסררה מזמינה אתכם ליום עיון בנושא צילום במפגש עם אתרי תזכורת לטראומה קולקטיבית ופרטית.המפגש יתקיים בהשתתפות הצלמת פרופ' דנה אריאלי והאמנית מיכל בר אור, ביום שישי, 8.2.19 בין ה...
חדשות