הרשמה לניוזלטר

נגישות

המרכז לאמנות דיגיטלית מזמין לתערוכה חדשה תחת הכותרת "שאינו מפסיק שלא להיכתב" ובה יוצגו עבודות של סטודנטיות וסטודנטים מהתוכנית ללימודים מתקדמים בקומפוזיציה אקספרמנטלית וסאונד ארט מבית הספר מוסררה, לצד עבודות של אמניות ואמנים אורחים. התכנית, היחידה מסוגה בארץ, משלבת הוראת קומפוזיציה ואמנות הסאונד, ביצוע מודרני ותאוריה ביקורתית במטרה לחשוף את הסטודנטים לתכנים ולהתנסות פורצי גבולות, תוך עבודה מעמיקה בקונטקסט של אמנות עכשווית.
 
התערוכה מסכמת תהליך בן מספר חודשים במסגרת שהות התכנית במרכז, במהלכו פיתחו הסטודנטים/יות עבודות, במקביל לעבודת האוצרות של התערוכה. במוקד התערוכה עומד היחס בין גוף ושפה, תמה אשר התגבשה תוך חקירה משותפת במושג אובייקט-קול. בדומה למבט או לכתיבה התמה, הקול הוא אובייקט מפוקפק אונטולוגית: אתר ביניים בין גוף ושפה. הקול עצמו איננו גוף, אלא מעין גוף מסדר שני, זיכרון או רישום של גוף, המתפוגג מיד עם הופעתו. הקול הוא המצע החומרי של השפה, נשא של משמעות, אך כשלעצמו הוא חף מכל משמעות.העבודות המוצגות בתערוכה מטפלות באופנים שונים באותו מרחב ביניים שבין גוף ושפה.

אמנים משתתפים: הילה בן ארי, אמיר גבעון, שרון גלזברג, יונתן גירון, דניס משקביץ, מיטל קובו, אור רימר, גליה עיני ועירא שליט.
אוצר: ד״ר יוני ניב

פתיחה: 5.5 בשעה 20:00
התערוכה תוצג בין התאריכים: 5/5/18 – 2/6/18

בערב הפתיחה הופעות של חגי אייזנברג, מקסים טורבו, התהומים, קשיוף, זוהר שפיר, מאיה דוניץ, תום סולובצ׳יק, איתמר ויינר ועוד.

9ecd2c4a1e8c4f708c078a00e36110ed 640X360
חדשות