הרשמה לניוזלטר

להרשמה לניוזלטר

נגישות

ההרשמה ללימודים בביה"ס מוסררה לאמנות ולחברה לשנה"ל תשפ"ג בעיצומה! בואו ללמוד במסגרת חמש תכניות הלימוד שלנו:
 WEB-GIF 22

המחלקה לצילום
במחלקה אנחנו מלמדים צילום כמדיום אמנותי וחברתי ונותנים כלים מצוינים להתפתחות מקצועית. אנו משלבים לימודי צילום מעשיים (חדר חושך, צילום סטודיו וארכיטקטורה, פוטושופ ומעבדה דיגיטלית) עם לימודי אמנות (וידיאו ארט, פרפורמנס, הצבה וחלל), ונותנים כלים לקידום עצמי בשדה האמנות והצילום המקצועי. תכנית הלימודים מבוססת על סדנאות מעשיות, לימודי תוכנה, לימודי תרבות והנחייה אישית בקבוצות קטנות. במהלך הלימודים יצאו הסטודנטים למסעות צילום ביוגרפיים ולסיורי גלריות, ויתנסו ביצירת ספר צילום ובבניית אתר. בשנה השלישית יוכלו להתמחות בתחום נבחר בצילום ולהקים תערוכת יחיד.

בוגרי המחלקה נוכחים בעולם האמנות כיוצרים וכאוצרים עצמאיים, משתלבים בתקשורת ובעיתונות בתחומי הצילום המקצועי ועריכת הווידאו, פעילים כיזמים וכמורים בתחום הצילום.

למידע נוסף אודות המחלקה - https://www.musrara.co.il/photography

המחלקה לאמנות מדיה־חדשה
המחלקה בליבה היא מרחב פיזי ורעיוני להתנסות, מחקר ויצירה בשדה האמנות העכשווית. המחלקה מבססת את לימודיה על קורסים בתיאוריה של ההיסטוריה והתיאוריה של האמנות ולימוד טכנולוגיות חדשניות לצד פרקטיקות מסורתיות. בלב הלימודים עומדים התנסות ומחקר של רעיונות ודרכי ביטוי המגיעים מעולמם הפנימי של הסטודנטים. המחלקה מטפחת ומקדמת את הבאים בשעריה למצוא את מקומם - אדם היוצר בעולם.

מסלול המחלקה מאפשר, במהלך שלוש שנות הלימודים, פיתוח יכולות טכניות ורעיונית תוך שילוב תחומים רבים ושימת דגש על נקודות השקה ביניהם: פיסול, רישום, מיצב, פרפורמנס, וידאו, סאונד, אלקטרוניקה, תכנות ועוד. לצד הקורסים הטכניים והתיאורטיים השונים מתקיימות סדנאות רעיוניות, מפגשי אמן ומפגשים לפיתוח תהליכי יצירה.

המרצים במחלקה הם אמני מדיה-חדשה פעילים ומאנשי המקצוע המובילים בישראל.

למידע נוסף אודות המחלקה - https://www.musrara.co.il/newmedia

המחלקה לתקשורת חזותית
הלימודים במחלקה משלבים בין לימודים למדיה מודפסת (כגון: מיתוג, איור, אנימציה, קומיקס, אריזות, טיפוגרפיה ועוד), לבין לימודי עיצוב אינטראקטיבי לאינטרנט ואפליקציות, עיצוב לווידאו ולטלוויזיה, פתיחים ופרסומות. המחלקה שמה דגש על הכשרת הסטודנטים להבנת המקום של המעצב בחברה, כאדם ביקורתי, משפיע ויוזם וכבר בשנה הראשונה ובמהלך כל תקופת לימודיהם משולבים הסטודנטים בפרויקטים מעשיים בתחום התרבות, האמנות והקהילה.

למידע נוסף אודות המחלקה - https://www.musrara.co.il/visual-communication

המחלקה למוזיקה חדשה
המחלקה נוסדה על מנת לתת מקום למוזיקאים המחפשים תכנים חדשים ודרכים ללמוד ולהתפתח. מקצועית, הלימודים במחלקה מתרכזים בנקודות ההשקה בין מוסיקה וטכנולוגיה, דרך יצירת מוסיקה כמו גם דרך חקירתם של הצליל ושל מבנה הצליל, במובנים אלקטרוניים ואלקטרו אקוסטיים, ובהסתמך על תרבויות ומסורות מוזיקליות מגוונות. תכנית הלימודים מספקת תרגול שיטתי בתחום אמנותי- מדעי ומקצועי, ומכוונת את הסטודנט לקראת התבוננות על תכונותיהם של המבנה והיצירה המוזיקלית, בעזרת פיתוח מודלים, טכניקות יצירתיות ודרכי הפקה שונות.

למידע נוסף אודות המחלקה - https://www.musrara.co.il/newmusic

המחלקה לפוטותרפיה
שימוש בצילום בתהליכים טיפוליים ורגשיים מאפשר דרכי התבוננות וביטוי שפותחים ערוצים ליצירת דיאלוג בין המציאות הפנימית והמציאות החיצונית של האדם. בתהליך הטיפולי מתרחשת עבודה רגשית וחווייתית סביב הצילום, לה שותפים המטפל והמטופל, והיא מובילה לעיבוד של תכנים רגשיים משמעותיים ולתובנות. הפוטותרפיה יכולה לתת מענה לטווח רחב של קשיים ומוגבלויות ומתאימה לגילים שונים ולמסגרות מגוונות כגון: בריאות הנפש, שיקום פיזי או נפשי, חינוך מיוחד, נוער בסיכון, נפגעי סמים, גריאטריה ועוד.

למידע נוסף אודות המחלקה - https://www.musrara.co.il/phototherapy
 
להרשמה, מידע נוסף או קביעת פגישת יעוץ ניתן לפנות למזכירות ביה"ס בטלפון 02-6286519, שלוחה 102, בימים א'-ה' בין השעות 9:00-16:00, או במייל- hilabh@musrara.co.il
חדשות