הרשמה לניוזלטר

נגישות

בית ספר מוסררה פותח את שעריו ומזמין אתכם לקחת חלק בחוויה אמנותית עשירה המתרחשת בלב ירושלים. היחידה ללימודי חוץ של בית הספר מציעה מגוון אפשרויות להעמקה והעשרה אמנותית!

במהלך השנה מתקיימים קורסים בסיסיים ומתקדמים בתחומי הצילום, אמנות, מוזיקה ואמנות מדיה-חדשה. הקורסים מיועדים לאלה המעוניינים להעשיר עצמם בלימודי אמנות ולעורר אצלם תחומי עניין חדשים או מחודשים, לאלה המעוניינים לבדוק את תחומי האמנות לפני הפניה ללימודים גבוהים, ולעוסקים באמנות אשר מבקשים להתמחות, להיחשף לתכנים חדשים ולהעמיק את יכולת הבעתם.

ההרשמה לשנת הלימודים תש"פ - סמסטר ב' נפתחה!

לפרטים והרשמה: 02-6286519, שלוחה 102, או במייל natalyal@musrara.co.il, ימים א'-ה' בין השעות 9:00-17:00.
*
הנחה בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 1.2.2020

סיורי צילום עירוניים
הצטרפו לסדרה של סיורי צילום בירושלים, בהדרכה של יניב אלון, צלם ומורה דרך מוסמך. כל מפגש ישלב סדנת צילום מקצועית והדרכה מקצועית אודות האתרים בהם נבקר. נלמד על ההיסטוריה של המקומות וגם נתייחס לטבע העירוני. הסיורים פונים הן לקהל חובבי הצילום והן למקצוענים.
למידע נוסף ולהרשמה >>
קורס יסודות הצילום
הקורס מיועד למי שמעוניין להכיר את עקרונות הצילום הדיגיטלי על שלל היבטיו, משלב הצילום ועד עיבוד התמונה וגימורה. הקורס כולל סיורי צילום, הכרת עבודות של צלמים פעילים ושימוש בסיסי בתוכנת פוטושופ.
קורס עריכת וידאו
במהלך הקורס ילמדו המשתתפים את יסודות הפקת הוידאו הדיגיטלית וירכשו מיומנות בתוכנת העריכה. השיעורים ישלבו הרצאות פרונטליות, דיונים, צפייה במגוון יצירות, תרגול מעשי והגשת עבודות.
קורס פוטושופ ואילוסטרייטור
בקורס נלמד את התוכנות המשמשות ליצירת תוכן דיגיטלי כגון מודעות, פרסומים, הזמנות, באנרים וכו'. הקורס מיועד לאנשי שיווק, ניו מדיה, עורכי תוכן, בעלי עסקים ולכל מי שמעוניין לרכוש כלים יסודיים בעיצוב גרפי.
קורס אבלטון לייב
במהלך הקורס ילמדו המשתפים לעבוד עם התוכנה הפופולרית ששינתה מן היסוד את היכולות של מוזיקאים עצמאיים להפוך את המחשב לכלי נגינה בעל יכולות כמעט אין סופיות.
קורס ארדואינו
הקורס נועד להכיר למשתתפים את עולם התכנות הפיזי בעזרת פלטפורמת הפיתוח בקוד פתוח ארדואינו. בין הנושאים הנלמדים: מבוא לחשמל ואלקטרוניקה בסיסית, קריאת שרטוטים וסכמות חשמליות, מבוא לתכנות בקרים,היכרות עם אמצעי קלט שונים כגון: מפסקים, לחצנים, חיישנים. היכרות עם אמצעי פלט כגון: לדים, מנועים, ממסרים, רמקולים ועוד.
חדשות