הרשמה לניוזלטר

נגישות

קאבר איוונט בפייס- רדיקלים

משתתפים: אבי שהרבני ועמר גולדברג, אורית ישי, איציק הרוש, אירינה ווינשטיין, איתי נדב, איתמר מבורך, אלמוג גז, אמנדה תמרי, אסף אלבוחר, גיא יצחקי ודאפי ספונר, דפנה גרוסמן, הגר אבודרם אוידה, חן כהן, טוהר לב ג'יקובסון, יאן טיכי, ילי רייכרט, יעל שחר, מיכה שמחון, מיכל טוביאס, מרים נאה, נבט יצחק, נדב אריאל, נדיה שובלוב, נועה ברזנר, נמרוד לוי, קרן רוזנברג, שירה חֹרש.

אוצרת: דפנה איכילוב
עוזרת לאוצרת: אלמוג גז
25.1.18 - 24.10.17
הגלריה החדשה במוסררה והגלריה ע"ש מורל דרפלר. הע"ח 9, מוסררה, ירושלים.
 
התערוכה עוסקת בפעולה האמנותית ובתוצריה, כמודלים אפשריים של איחוי וריפוי וכפלטפורמה לטרנספורמציה אישית וחברתית. היא מתבוננת בפעולה האמנותית כמחוללת של תהליכי תיקון וכתרופה אישית, חברתית, פוליטית ותרבותית.

האמנים המציגים, כולם בוגרי מוסררה, מייצרים מעגל של ריטואלים ופעולות פרפורמטיביות: מבצעים טקסים פרטיים או מצביעים על טקסים שאנו עושים כחברה. לעיתים אלו פעולות המתריסות כנגד הסדר הקיים, ומבקשות להציע תיקון בחברה מורכבת ומסוכסכת. לעיתים אלו טקסים סיזיפיים, אבסורדים או נטולי תכלית, המבקשים לעורר אותנו או לייצר מצב שאינו קיפאון. ולעיתים, העבודות עוסקות בצורך 'לנקות' ולזכך את המציאות. כך או כך, עצם עשייתם של הטקסים, היא תחילתו של ריפוי עצמי שעשוי גם לייצר תרופה חברתית.
 
יאן טיכייאן טיכינועה ברזנר מחבואים 4 2010"מחבואים" נועה ברזנר
אסף אלבוחר מרפאה צבאית לשעבר 2010"מרפאה צבאית לשעבר" אסף אלבוחר
2011-2017 Undertones נדיה שובלוב פרט מתוך הסדרהנדיה שובלוב, פרט מתוך  הסדרה 2011-2017 Undertones
חדשות