הרשמה לניוזלטר

נגישות

במציאות הנוכחית של טכנולוגיות מהירות וחדשניות, אנו חיים במרחב דיגיטלי עצום ומגוון בשינויים דינמיים בהתנהלות הכלכלית, הצרכנית והאישית של החברה כולה ושל כולנו כאינדיבידואלים, מוצרים כבר מזמן אינם רק דברים מוחשיים ופיזיים אלא הם מתקיימים גם בסביבת המחשב והמובייל. מכאן הדרך קצרה לחשיבות האדירה הקיימת כיום לחוויית המשתמש במוצרים, אתרים, אפליקציות ובעצם כל היבט בסביבה הדיגיטלית.

אנשי פיתוח מוצרים דיגיטליים, מעצבי מוצר דיגיטאליים, מומחי UX / UI ואנשי PRODUCT הם התחום הלוהט ביותר כיום במכלול של חברות, ארגונים ויוזמות דיגיטליות. ביה"ס מוסררה בירושלים הקסומה משיק מסלול לימודים מקצועי, מקיף ומוכוון לצרכי השוק להכשרת מקצועני חווית משתמש, עצוב ממשק, עיצוב דיגיטלי ופיתוח מוצרים דיגיטליים מנצחים.

עיצוב, עיצוב ועוד פעם עיצוב!

כשזה נוגע לבנייה של מוצרים היום, העיצוב – הכולל כמובן גם חווית משתמש וממשק משתמש – הוא ה"פיצ'ר" החשוב ביותר, הדבר שבלעדיו אפילו מוצר דיגיטלי מהפכני, נדרש ומצוין פשוט ייכשל אצל המשתמשים. השוק עבר לשלב בו עיצוב המוצר הדיגיטלי הוא השולט במגוון מהלכים אסטרטגיים וטקטיים – העיצוב הוא מה שמבדל חברות ומוצרים לעומת המתחרים!

מעצב מוצר (Product Designer), מומחה UX (חווית משתמש) או מקצוענית UI (ממשק משתמש), כולם חיוניים ולכולם דבר אחד משותף: כולם מעצבים את הדרך בה המשתמש מתקשר עם המוצר. זהו תחום מקצועי מרתק, דינמי, מתפתח ובעיקר קריטי ונדרש בשוק המשווע לאנשי מקצוע מעולים. מסלול קורס שנתי לעיצוב אינטראקטיבי ועיצוב דיגיטלי במוסררה יהפוך אתכם למקצוענים האלו!

היבטים מהותיים בעיצוב מוצרים דיגיטליים
תהליכי מחקר: שלב התכנון של מוצרים דיגיטליים כולל תהליכי Ideation לקראת המוצר הרלוונטי, להבין מי קהלי היעד, מה המטרות, מה האופן האופטימאלי שהמוצר יתקשר עם המשתמשים והם יתקשרו איתו. תהליך יצירתי ומרתק. המחקר כולל מחקר שוק, מחקר מתחרים, מחקר משתמשים ועוד.

תהליכי אפיון: כאן כבר תיכנסו להיבטים יותר טכניים של קורס עיצוב ופיתוח פרודקט דיגיטלי, לצד שלל היבטים יצירתיים. האפיון כולל שילוב מסעיר של פיתוח תוכנה, עיצוב דיגיטלי ונושאי UX/UI.

תהליכי עיצוב: זהו השלב המעשי של עיצוב גרפי למוצר דיגיטלי ובניית חווית המשתמש. עבודה עם כלים טכנולוגיים מתקדמים ויישום היכולות היצירתיות והמקצועיות שרכשתם בקורס חווית משתמש ועיצוב מוצרים דיגיטליים במלוא היקפם.

קורס עיצוב מוצרים דיגיטליים ופיתוח UX/UI במוסררה כולל גיבוש מהותי ומרשים של פרויקטים לתיק עבודות עתידי שלכם אשר יפתח לכם דלתות תעסוקתיות. צוות ההוראה בקורס מגיע מעשייה ומציע הבנה מעמיקה ואמיתית בתחום. שלבו זאת עם לימודים בסביבה היצירתית והמרתקת של ירושלים, ויש לכם מוצר מנצח שיעיף אתכם גבוה מקצועית ואישית.

הצטרפו למסלול האיכותי והמקצועי ביותר בפיתוח מוצרים דיגיטליים ועיצוב UX/UI
מסלול הלימודים במוסררה פונה לקהל יעד איכותי ומקצועי עם משתתפים מתחומי עיסוק וידע מגוונים ועם DNA מקצועי שונה – בדיוק כמו בשוק העבודה. המסלול מתאים לאלו שכבר עוסקים בצורה כזו או אחרת בתחום ורוצים לעלות לרמת מקצועיות ולגבש יכולות מקיפות, לאנשי PRODUCT שרוצים להעמיק בתחום, אנשי תוכנה ומפתחי Front End, יזמים ואנשים מתחומים אחרים הנוגעים לאינטראקציות עם משתמשים.

חדשות