הרשמה לניוזלטר

נגישות

תערוכה חדשה בקרוב: 11.9.2020

שעות פתיחה:
ימים א'-ה' בין השעות 10:00-19:00
נעילה: 30.8
הביקור בגלריות בית הספר הוא על פי התקן הנדרש וכולל בדיקת חום ורישום
 
לסיור וירטואלי בתערוכת הבוגרים לחצו כאןביה"ס מוסררה לאמנות וחברה ע"ש נגר גאה להציג את תערוכת הגמר השנתית של הבוגרים והבוגרות הטריים!

תערוכת הבוגרים של בית הספר מוסררה, מראה את התוצרים של בוגרי המחלקות – צילום, אמנות מדיה-חדשה, תקשורת חזותית, מוזיקה חדשה והתכנית ללימודים מתקדמים במוזיקה אקספרימנטלית ואמנות הסאונד.

בשנה האחרונה ללימודים מציע כל סטודנט פרויקט מותאם חלל, ועובד על פרויקט אישי בליווי ראשי המחלקות ומרצים נוספים. לקראת התאריך המיועד, הופך בית ספר מוסררה על כל מתחמיו למרחב תצוגה מסועף.

התערוכה הרב-תחומית של בוגרי מוסררה, מפגישה בין המחלקות השונות ומראה עבודות הנמצאות על קו התפר בין אמנות לטכנולוגיה, תצלומים, תוצרים חזותיים, מיצבי צילום ווידאו מותאמי חלל, פרפורמנס ומיצבי סאונד.

POSTArtboard 33

בגלריה החדשה יציגו אלי פריימן ואינה אורלי, בוגרי המחלקה לצילום

בעבודת הגמר של אינה אורלי היא עובדת עם פרגמנטים של חיי היום יום: צילומי סטילס, קטעי וידאו, שיחות עם אנשים קרובים וזרים, וקטעי ארכיון משפחה. מהרגעים האלה היא בונה את הטקסט האסוציאטיבי שמופיע בספר, במסך או בחלל. במעברים בין מקומות שונים ותקופות שונות נולד מרחב-זמן חדש, המציאות המקוטעת הקולאז'ית שמתגלה דרך עיני המשוטטת והמתבוננת. בעבודתה היא מרגישה קשר עמוק ואהדה לעולם מסביבה, ובו זמנית היא נמצאת בתפקיד הזר, הצופה, שמחפש להסתכל אל מאחורי הקלעים של המציאות ולחשוף את תעלומותיה. רוב תצלומיה ישירים. היא מצלמת סצנות יומיומיות ואקראיות. מבטה נמשך לריבוי שכבות של המציאות הגלויה. מקומות אמיתיים מתערבבים עם חללים שנראים כמו חלום, זמן עכשיו מעורב עם זכרונות, והמציאות החדשה, ההיברידית מגלה את עצמה.

אינה אורליאינה אורלי


installation1
installation6
installation8

עבודת הגמר של אלי פריימן מבוססת על תמונות שהודבקו ברחבי ירושלים בשנה האחרונה, על גבי גדרות החוצצות בין מתחמי הבניה הגדולים למרחב הציבורי. תצלומי ענק אלו, מלאי עוצמה וחזון, מספקים הצצה לעיר מדומיינת ומערבבים פנטזיה ומציאות. בעבודתו הוא מפרק ומרכיב דימויים על סמך צילומים אלו ודרכם נותן ביטוי לרגשותיי כלפי ירושלים עיר הולדתי ומרכז חיי.

אלי פריימןאלי פריימן

DSC05676
DSC05677
 
DSC05678

הגלריה החדשה, רחוב הע"ח 9, ירושלים
  • פסטיבל האמנות והמוזיקה הבינלאומי מוסררהמיקס חוזר זו השנה ה-20 בגרסת אונליין, עם תוכנית רב-תחומית עשירה של אמנים ומוזיקאים מהארץ ומהעולם. הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 15-17.12.2020 (ימים שלישי-חמישי...
  • בימים אלו בהם לא ניתן להגיע לגלריות שלנו, הכנו עבורכם סיור וירטואלי בחללי התערוכות השונות. מוזמנים להיכנס לדפי הגלריות ולצפות בעבודות.עצם גופא בגלריה החברתיתתקלה טבעית בגלריה החדשהצמחייה עיר...
  • המוזיאון הוירטואלי מוסררה הוא יוזמה של ביה"ס מוסררה לקיום מרחב תצוגה נוסף בבניין ההיסטורי של בית הספר בשכונת מוסררה. המוזיאון מהווה פלטפורמה ייחודית להצגת תערוכות עכשוויות במרחב אדריכלי וירט...
  • "....צבר התערוכות הנוכחי בגלריות מוסררה, מבקש לעסוק באופני ההתבוננות שלנו הן בעצמנו ובעולמנו המיידי והן באחרים ובחייהם בעתות קורונה, דרך פרקטיקות הצילום, הווידאו והסאונד. הוא בוחן כיצד הפעול...
חדשות